menuordersearch
booktebgostaran.ir

خرید بهترین کتاب‌‌‌‌های ایمنی شناسی

۱۴۰۱/۲/۲۸ چهارشنبه
(1)
(0)
خرید بهترین کتاب‌‌‌‌های ایمنی شناسی
خرید بهترین کتاب‌‌‌‌های ایمنی شناسی

خرید بهترین کتاب‌‌‌‌های ایمنی شناسی

کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2022 انتشارات اندیشه رفیع

این کتاب بهترین ترجمه ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس است. همچنین حاوی نکات مهم و کاربردی ایمونولوژی و سوالات ایمونولوژی همراه با پاسخ تشریحی است. در ویرایش جدید کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2022 انتشارات اندیشه رفیع با توجه به پیشرفت‌‌‌‌های چشمگیر در حوزهی بیولوژی مولکولی و ژنتیک, بعضی از فصل ها مورد بازبینی مجدد و ویرایش قرار گرفته اند.

کتاب ایمونولوژی رویت انتشارات ابن سینا

کتاب ایمونولوژی رویت انتشارات ابن سینا کتاب درسی منتخب برای دانشجویان و مربیان ایمونولوژی است. این کتاب با به روز رسانی کامل با جدیدترین دانش و مفاهیم در مورد عملکرد سیستم ایمنی، سبک بارز آسان خوانی Roitt's Essential Immunology می‌پردازد. کتاب رویت انتشارات ابن سینا به وضوح اصول کلیدی مورد نیاز دانشجویان علوم پزشکی و بهداشت را از اساس ایمنی توضیح می‌دهد.

این کتاب شامل بخش‌‌‌‌‌های «فقط برای بازنگری…» در ابتدای هر فصل است، که یافته‌ها و اصول کلیدی را به خواننده یادآوری می‌کند، همینطور بخش‌هایی خلاصه در پایان هر فصل برای مطالعه و بازنگری سریع نیز به کار رفته اند. شما می‌توانید با خرید کتاب ایمونولوژی رویت انتشارات ابن سینا از فروشگاه طب گستران سفارش خود را در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

کتاب ایمونولوژی رویت

کتاب ایمونولوژی و ایمونوپاتولوژی هنری دیویدسون2017

ایمونولوژی و ایمونوپاتولوژی دیویدسون ترجمه ی قسمتی از کتاب تشخیص و پیگیری بیماری ها توسط روش‌‌‌‌های آزمایشگاهی هنری-دیویدسون 2017 است.

مباحث این کتاب در حوضه ی ایمونولوژی و ایمونوپاتولوژی است.

کتاب ایمونولوژی هنری دیویدسون دارای 461 صفحه حاوی جداول و نمودار برای تفهیم آسان مطالب است. این کتاب برای ایمونولوژیست ها, پاتولوژیست ها, همکاران و دانشجویان علاقمند به علوم آزمایشگاهی و بیولوژی سلولی مولکولی کارآمد است.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
درباره ما فروشگاه کتاب طب گستران ما درطب گستران فعالیت خود را با هدف گسترش فرهنگ کتابخوانی شروع کرده ایم. هدف ما این است که کتاب خوانان با سهولت بیشتری بتوانند کتاب مورد نظر خود را تهیه کنند. در این راستا تلاش کردهایم با ایجاد امکان ارسال سریع کتاب و امکاناتی دیگر به هدف خود نزدیک شویم. یکی دیگر از اهداف ما این است که همان حس خوب خرید کتاب به صورت حضوری را در خرید اینترنتی تکرار کنیم. کسانی که در فروشگاه ها برای انتخاب کتاب آنها را سبک سنگین میکنند و این حس را دوست دارند، خریداران اینترنتی نیز باید بتوانند کتابها را سبک سنگین کنند. از این رو هر چه بیشتر میکوشیم خواننده با استفاده از فیلمها، پادکستها، دانلود رایگان کتابها، اطلاعات موضوعی کتابها، کتاب دلخواهش را بیابد. تماس با ما فروشگاه طب گستران تهران میدان انقلاب خیابان کارگر شمالی نبش کوچه رستم پلاک ۱۳۸۱ طبقه سوم واحد ۸ شماره تلفن ثابت: 02166417209، 02166417622 شماره تلفن همراه: 09194371174، 09125977618 قوانین و مقررات کتاب طب گستران هدف فروشگاه اینترنتی کتاب طب گستران فقط فروش کالا و ارائه آن به مشتری نیست، هدف ما به دست آوردن سرمایه که همان رضایت مشتریان عزیز است، است. سرمایه ما، خریداران ما هستند و تمام تلاش و سعی خود را میکنیم سرمایه خویش را افزایش دهیم. در همین راستا برای حل مشکلات احتمالی خریداران، بعد از فروش کتاب، قوانینی که خدمات پس از فروش نامیده می‌شوند را درج کرده ایم. مشاهده جدید ترین کتب پزشکی و دانشگاهی فروشگاه کتاب طب گستران، این امکان را فراهم کرده که مشتریان بتوانند در سایت فروشگاهی امکان سفارش کتاب‌‌‌‌های تخصصی پزشکی در زمینه‌‌‌‌های مختلف را به سادگی ثبت کنند.