menuordersearch
booktebgostaran.ir

درباره کتاب آناتومی اسنل - فروشگاه طب گستران کتاب اسنل برای دانشجویان

۱۴۰۱/۲/۹ جمعه
(0)
(0)
درباره کتاب آناتومی اسنل - فروشگاه طب گستران کتاب اسنل برای دانشجویان
درباره کتاب آناتومی اسنل - فروشگاه طب گستران کتاب اسنل برای دانشجویان

کالبدشناسی یا آناتومی (Anatomy) شاخه ای از علوم زیستی است در این شاخه به بررسی ساختار و شیوه کار بدن می‌پردازد. کالبدشناسی محدود به بدن انسان نیست و زیر شاخه‌‌‌‌های آن شامل کالبدشناسی انسانی، جانوری و گیاهی است.

 

کالبدشناسی بدن انسان

کالبدشناسی بدن انسان یا آناتومی انسان (Human Anatomy) از علوم‌‌‌‌های پایه در مورفولوژی بدن انسان است.کالبدشناسی به دو بخش کالبدشناسی کلی و کالبدشناسی میکروسکوپی تقسیم می‌شود. آناتومی میکروسکوپی مربوط به مطالعه ساختار‌‌‌‌های بدن است که به وسیله میکروسکوپ انجام می‌شود.

 

کتاب آناتومی بالینی اسنل 2019

این کتاب یک نسخه به روز و کاملتر نسبت به ویرایش‌‌‌‌های قبلی است. کتاب آناتومی بالینی اسنل برای آشنایی دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی پرستاری و پیراپزشکی با دانش پایه آناتومی و کاربرد‌‌‌‌های بالینی آن ارائه گردیده است. در ویراست جدید سعی شده است، مطالب غیر ضروری حذف شوند

 

نسخه‌‌‌‌های متفاوت این کتاب که می‌توانید از فروشگاه طب گستران تهیه کنید :

طب گستران

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
درباره ما فروشگاه کتاب طب گستران ما درطب گستران فعالیت خود را با هدف گسترش فرهنگ کتابخوانی شروع کرده ایم. هدف ما این است که کتاب خوانان با سهولت بیشتری بتوانند کتاب مورد نظر خود را تهیه کنند. در این راستا تلاش کردهایم با ایجاد امکان ارسال سریع کتاب و امکاناتی دیگر به هدف خود نزدیک شویم. یکی دیگر از اهداف ما این است که همان حس خوب خرید کتاب به صورت حضوری را در خرید اینترنتی تکرار کنیم. کسانی که در فروشگاه ها برای انتخاب کتاب آنها را سبک سنگین میکنند و این حس را دوست دارند، خریداران اینترنتی نیز باید بتوانند کتابها را سبک سنگین کنند. از این رو هر چه بیشتر میکوشیم خواننده با استفاده از فیلمها، پادکستها، دانلود رایگان کتابها، اطلاعات موضوعی کتابها، کتاب دلخواهش را بیابد. تماس با ما فروشگاه طب گستران تهران میدان انقلاب خیابان کارگر شمالی نبش کوچه رستم پلاک ۱۳۸۱ طبقه سوم واحد ۸ شماره تلفن ثابت: 02166417209، 02166417622 شماره تلفن همراه: 09194371174، 09125977618 قوانین و مقررات کتاب طب گستران هدف فروشگاه اینترنتی کتاب طب گستران فقط فروش کالا و ارائه آن به مشتری نیست، هدف ما به دست آوردن سرمایه که همان رضایت مشتریان عزیز است، است. سرمایه ما، خریداران ما هستند و تمام تلاش و سعی خود را میکنیم سرمایه خویش را افزایش دهیم. در همین راستا برای حل مشکلات احتمالی خریداران، بعد از فروش کتاب، قوانینی که خدمات پس از فروش نامیده می‌شوند را درج کرده ایم. مشاهده جدید ترین کتب پزشکی و دانشگاهی فروشگاه کتاب طب گستران، این امکان را فراهم کرده که مشتریان بتوانند در سایت فروشگاهی امکان سفارش کتاب‌‌‌‌های تخصصی پزشکی در زمینه‌‌‌‌های مختلف را به سادگی ثبت کنند.