menuordersearch
booktebgostaran.ir

جنین شناسی و کتاب‌‌‌‌های مرتبط برای یادگیری جنین شناسی - فروشگاه کتاب‌‌‌‌های پزشکی

۱۴۰۱/۲/۲۱ چهارشنبه
(0)
(0)
جنین شناسی و کتاب‌‌‌‌های مرتبط برای یادگیری جنین شناسی - فروشگاه کتاب‌‌‌‌های پزشکی
جنین شناسی و کتاب‌‌‌‌های مرتبط برای یادگیری جنین شناسی - فروشگاه کتاب‌‌‌‌های پزشکی

زمان تقریبی مطالعه: 2 minutes

 

جنین شناسی و کتاب‌‌‌‌های مرتبط برای یادگیری جنین شناسی

 

به طور کلی میتوان گفت جنین شناسی یکی از دروس پایه و اصلی در رشته‌‌‌‌های علوم پزشکی و پیراپزشکی است. جنین شناسی به بررسی و تحلیل نحوه تکامل و تشکیل رویان در دوران بارداری و همچنین ناهنجاری‌‌‌‌های مادرزادی می‌پردازد. یادگیری علم جنین شناسی به شما کمک بسیار زیادی می‌کند تا بتوانید درک بهتر و دقیق تری از آناتومی بدن انسان داشته باشید.

 

کناب آناتومی گری و آناتومی اسنل برای اینکه درک بهتری از آناتومی بدن انسان داشته باشید به شما کمک کند و از پیشنهادات فروشگاه کتاب طب گستران به شما است.

 

هدف از علم جنین شناسی این است که در طی اتفاقات و فرایندهایی که رخ می‌دهد در نهایت بتوانیم به تشکیل و تولد یک فرد جدید، زنده و سالم بپردازیم. در علم جنین شناسی میتوان این فرایند را در سطح سلول و مولکول هم بررسی و مطالعه کرد. این موضوع مسلم است که هرچقدر علم ما در این باره بیشتر باشد بهتر میتوان از نواقص و مواردی که منجر به ناباروری می‌شود جلوگیری کرد.

 

کتاب‌‌‌‌های فروشگاه طب گستران که به شما در شناخت این علم کمک می‌کند :

 

فروشگاه کتاب‌‌‌‌های پزشکی

 

کتاب جنین شناسی لانگمن : این کتاب شرح جامع و کاملی از علم جنین شناسی و اهمیت بالینی آن در تشخیص است. این کتاب توسط دانشمند مطرح T. W. SADLER در سال 2019 چاپ شده است.

 

جهت خرید کتاب جنین شناسی لانگمن با انتشارات مختلف از لینک‌‌‌‌های زیر استفاده کنید :

کتاب جنین شناسی پزشکی لانگمن 2019 انتشارات حیدری دکتر فردین عمیدی (شومیز)

کتاب جنین شناسی پزشکی لانگمن 2019 دکتر محمد رخشان دکتر رضا شیرازی انتشارات اندیشه رفیع

کتاب رویان شناسی لانگمن 2019 انتشارات ابن سینا

کتاب جنین شناسی پزشکی لانگمن 2019 دکتر غلامرضا حسن زاده انتشارات ابن سینا

کتاب جنین شناسی پزشکی لانگمن دکتر بهرام قاضی جهانی انتشارات گلبان

کتاب جنین شناسی پزشکی لانگمن2019 غلامرضا حسن زاده انتشارات ارجمند

 

کتاب امتحان یار جنین شناسی برای دانشجویانی که دنبال شرکت در آزمون‌‌‌‌های گزینش کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد مامایی هستند تهیه شده است :

کتاب امتحان یار جنین شناسی لانگمن 2019

 

کتاب جنین شناسی پزشکی لانگمن2019 غلامرضا حسن زاده انتشارات ارجمند دارای 12 فصل است و در انت‌‌‌‌های کتاب پاسخ به پرسش ها قرار داده شده است.

فصل‌‌‌‌های این کتاب : جنین شناسی عمومی، مقدمه ای بر تنظیم مولکولی و پیام رسانی، تبدیل سلول‌‌‌‌های زایا به گامت‌‌‌‌های نر و ماده، از تخمک گذاری تا لانه گزینی، جنین شناسی اختصاصی، اسکلت محوری و ...

 

اگر نیاز دارید از 0 تا 100 جنین شناسی را بخوانید پیشنهاد فروشگاه کتاب طب گسترانکتاب صفر تا صد جنین شناسی انتشارات علمی سنا است و نهایتا پیشنهاد شگفت انگیز طب گستران برای دانشجویان مقطع PHD و مقطع کارشناسی ارشد، بانک سوالات این مقاطع است که در کتاب IQB جنین شناسی (همراه با پاسخنامه تشریحی) بصورت کامل قرار گرفته است.

اگر نیاز به سوالاتی برای جنین شناسی ETC دارید پیشنهاد ما کتاب ETC مجموعه سوالات طبقه بندی شده ارشد و دکترای جنین شناسی انتشارات اطمینان است.

 

تخفیف خرید کتاب

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
درباره ما فروشگاه کتاب طب گستران ما درطب گستران فعالیت خود را با هدف گسترش فرهنگ کتابخوانی شروع کرده ایم. هدف ما این است که کتاب خوانان با سهولت بیشتری بتوانند کتاب مورد نظر خود را تهیه کنند. در این راستا تلاش کردهایم با ایجاد امکان ارسال سریع کتاب و امکاناتی دیگر به هدف خود نزدیک شویم. یکی دیگر از اهداف ما این است که همان حس خوب خرید کتاب به صورت حضوری را در خرید اینترنتی تکرار کنیم. کسانی که در فروشگاه ها برای انتخاب کتاب آنها را سبک سنگین میکنند و این حس را دوست دارند، خریداران اینترنتی نیز باید بتوانند کتابها را سبک سنگین کنند. از این رو هر چه بیشتر میکوشیم خواننده با استفاده از فیلمها، پادکستها، دانلود رایگان کتابها، اطلاعات موضوعی کتابها، کتاب دلخواهش را بیابد. تماس با ما فروشگاه طب گستران تهران میدان انقلاب خیابان کارگر شمالی نبش کوچه رستم پلاک ۱۳۸۱ طبقه سوم واحد ۸ شماره تلفن ثابت: 02166417209، 02166417622 شماره تلفن همراه: 09194371174، 09125977618 قوانین و مقررات کتاب طب گستران هدف فروشگاه اینترنتی کتاب طب گستران فقط فروش کالا و ارائه آن به مشتری نیست، هدف ما به دست آوردن سرمایه که همان رضایت مشتریان عزیز است، است. سرمایه ما، خریداران ما هستند و تمام تلاش و سعی خود را میکنیم سرمایه خویش را افزایش دهیم. در همین راستا برای حل مشکلات احتمالی خریداران، بعد از فروش کتاب، قوانینی که خدمات پس از فروش نامیده می‌شوند را درج کرده ایم. مشاهده جدید ترین کتب پزشکی و دانشگاهی فروشگاه کتاب طب گستران، این امکان را فراهم کرده که مشتریان بتوانند در سایت فروشگاهی امکان سفارش کتاب‌‌‌‌های تخصصی پزشکی در زمینه‌‌‌‌های مختلف را به سادگی ثبت کنند.